معرفی :

این آموزشگاه در سال 1392 توسط جناب آقای محمدرضا صدیق پور تاسیس گردیده است.

مقدمه و اهداف :

"مجموعه مدارس بعثت" با الهام از رهنمودهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات معظم له مبنی بر آموزش و تربیت اسلامی و افزایش روحیه خودباوری و اتکا بر هویت بومی اقدام به راه اندازی "کانون زبان بعثت" نموده است که آموزش زبانهای خارجی در بستری دینی و فرهنگی و با هدف حفظ و تقویت هویت بومی را وجهه همت خود قرار داده است.

در کانون زبان بعثت، با ایجاد فضای شاد، امن، متنوع و متناسب با روحیه کودکان سعی شده است تا ضمن آموزش غیرمستقیم، کودکان زبان دوم را نیز مانند زبان مادری، آرام، بدون استرس و ناخودآگاه فراگیرند. "ایجاد انگیزه در کودکان"، "افزایش هوش زبانی" و "تقویت مکالمات کودک" از دیگر مزایای حضور در فضاهای آموزشی شاد و کودکانه می باشد.

لابراتوار فیلم و نرم افزار، کلاس نقاشی و کاردستی، کتابخانه زبان انگلیسی مخصوص کودک، نمایش خلاق، سالن بازی از فضاها و امکانات آموزشی این مرکز برای بهره گیری در راستای آموزش های غیرمسقیم می باشد. کلاس های "مجهز به تخته هوشمند" با "نرم افزارهای آموزشی آکسفورد" از دیگر امکانات به روز در کانون می باشند.

 

کادر آموزشی متخصص با نظارت اساتید دانشگاه و جمعی از بهترین مدرسان آموزش دیده ویژه تدریس به کودک در ایجاد فضایی کاملاً تخصصی و سنجش های مداوم، در جهت بالا بردن کیفیت آموزشی و فرهنگی زبان آموزان می کوشند.

 

صفحه اصلی | شکایات | درباره کانون
Copyright © 2013 BESAT Language Institute
تلفن تماس : 36044805-051